Wybierz język:

Telefon: +48 89 741 73 75

Termik Sp. z o.o.Marcinkowo 106, 11-700 Mrągowo

Wstecz

TERMIK Sp. z o.o. zadebiutował na Międzynarodowych Targach Mostra Convegno Expocomfort (MCE Milano). Podczas 41. edycji wystawy, która odbyła się w dniach 13-16 marca w Mediolanie, branżyści z 55 krajów na świecie mieli możliwość zapoznania się z naszą najnowszą ofertą. Obecność naszej firmy na targach MCE 2018 jest elementem strategii zakładającej intensyfikację działalności eksportowej, w tym wejście na nowe, perspektywiczne rynki.


Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń branży grzewczej. Wystawa podzielona jest na cztery główne ekspozycje dedykowane instalacjom grzewczym, klimatyzacji i wentylacji, automatyce oraz energii odnawialnej. Targi organizowane są cyklicznie, co dwa lata, gromadząc ok. 1800 wystawców z całego świata, w tym ok. 30 wystawców z Polski. Grono odwiedzających stanowią wyłącznie branżyści - blisko 160 tys. osób z 55 krajów, spośród których najliczniej reprezentowane grupy to instalatorzy oraz specjaliści odpowiedzialni za zakupy.


I tak odwiedzający stoisko mogli obejrzeć m.in. zespoły grzejne izolowane WPI / TERi oraz zintegrowane z regulatorem temperatury grzałki typu WP z innowacyjną powłoką TERMIK ANTICALC. W standardowej ofercie nie zabrakło elementów grzejnych przeznaczonych dla branży HVAC.


- W targach Mostra Convegno Expocomfort jako wystawca uczestniczymy po raz pierwszy, uzupełniając tym samym mapę kluczowych wydarzeń targowych, które doskonale wpisują się w obraną strategię biznesową działalności naszej firmy na arenie międzynarodowej – mówi Jan Łuński, prezes zarządu firmy – i dodaje – Doświadczenia zebrane podczas targów ISH we Frankfurcie oraz Instalacje w Poznaniu, w tym przede wszystkim duże zainteresowanie odbiorców naszymi produktami, umocniły nas w przekonaniu, iż targi jako forma bezpośredniej promocji są skutecznym narzędziem wspierającym wprowadzenie nowych, innowacyjnych produktów.